Дата: від до Скинути

#ПЛІЧОПЛІЧ: ДОПОМОЖУТЬ З БУДИНКОМ, ПОМІНЯЄМО ВІКНА ТА ДВЕРІ І БУДЕМО ЖИТИ, — ЖИТЕЛЬ ТРИФОНІВКИ

Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілів з боку російських окупантів. Їх жителі, дочекавшись звільнення, попри все прагнуть відновити рідні домівки та вулиці. І саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити їх повернення до нормального життя, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

15:28 22.08.2023

Під назвою «Що для мене Україна?» пройшов конкурс малюнків серед молоді в Житомирському районному секторі №6.

На виконання Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30.06.2021р. №673, передбачено залучення дітей і молоді, неформальних рухів молоді до участі у заходах і проєктах з національно-патріотичного виховання.

15:27 22.08.2023

На Житомирщині підприємців безкоштовно навчатимуть продавати за кордон

У чотирьох громадах Житомирської області проведуть безкоштовні тренінги та консультації для підприємців у межах програми EU4Business. У Радомишлі, Малині, Коростишеві та Брусилові навчатимуть, як продавати свої товари за кордон, як вийти зі своїми пропозиціями на міжнародні онлайн-майданчики та реалізовувати товари/послуги через соціальні мережі. Долучитися можуть власники малого та середнього бізнесу з усієї області.

14:40 21.08.2023

І. Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах – передумова початку господарської діяльності, пов’язаної з продажем товарів/наданням послуг Суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для здійснення розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах.

08:44 17.08.2023

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО  ВКУСИЛА  ТВАРИНА?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВКУСИЛА ТВАРИНА?

Якщо вас до крові вкусив собака (білка, щур чи інший ссавець) або на шкіру чи слизову потрапила його слина -- вам необхідно добре промити це місце проточною водою, а потім звернутися до травмпункту по медичну допомогу та для проведення щеплення проти сказу та правця – якщо лікар призначить щеплення.

08:48 15.08.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: МИ НЕ МОЖЕМО ПРОСТО ПОЇХАТИ, БО ТУТ НАШ ДІМ, НАША ЗЕМЛЯ, — НАТАЛІЯ З ТРИФОНІВКИ. ВІДЕО

Саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити  повернення до нормального життя мешканців Трифонівки, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

08:46 15.08.2023

ТРИВАЄ  ВАКЦИНАЦІЯ  ДІТЕЙ  ВІД  КОРУ

ТРИВАЄ ВАКЦИНАЦІЯ ДІТЕЙ ВІД КОРУ

На  Житомирщині  триває щеплення дітей проти кору, паротиту та краснухи (КПК) в рамках всеукраїнської кампанії з наздоганяючої вакцинації. У Житомирську область доставлено 11 720  доз комбінованої вакцини, з них - 6 690 доз в рамках наздоганяючої кампанії та 5 030 доз для забезпечення рутинної вакцинації. В області працює  99 пунктів щеплення.

14:38 10.08.2023