Дата: від до Скинути

#ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ПРО ВІДНОВЛЕННЯ СЕЛА ТРИФОНІВКА НА ХЕРСОНЩИНІ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТЕЛЕМАРАФОНІ “ЄДИНІ НОВИНИ”. ВІДЕО

В межах державного проєкту «Пліч-опліч» у Трифонівці Великоолександрівської громади Херсонської  області продовжуються роботи з відновлення 165 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф проти України. З них 162 житлові будинки та 3 об’єкти соціальної інфраструктури.Заради того, щоб жителі селища могли повернутися у свої оселі до опалювального сезону, 40 будівельників з Житомирського регіону віддано працюють аби вчасно завершити будівництво.

14:15 04.09.2023

ЧИСТОТА  РУК  –  ОСНОВА ОСОБИСТОЇ  ГІГІЄНИ

ЧИСТОТА РУК – ОСНОВА ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ

Щороку  3 вересня відзначається  Всесвітній день гігієни. Поняття гігієни дуже широке та включає  в себе багато складових. Особиста гігієна -- це базове поняття чистоти, охайності та догляду за тілом.   Звички, пов'язані з особистою гігієною,  позитивно впливають на здоров'я та запобігають можливим захворюванням та інфекціям.

14:45 01.09.2023

ПИТАННЯ РОЗМІНУВАННЯ – ЦЕ ПИТАННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ: ТЕЗИ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КОНГРЕСУ

Серед питань, які порушували мешканці громад в рамках Розширеного засідання Президії Конгресу, йшлося про необхідність залучення додаткових підрозділів з розмінування території області та надання додаткової спецтехніки. З відповідним зверненням виступили представники села Твердомедове Великоолександрівської селищної територіальна громада, 98% території якої – сільськогосподарські землі. Рівень розмінування складає 5%. Питання розмінування – це питання відновлення економіки.

12:39 01.09.2023

КОМУ ДЗВОНИТИ, КОЛИ ЗЛЕ? ТИ ЯК?

Кому дзвонити, коли зле? Яку лінію краще обрати? Це справді безкоштовно? Хочемо більше розповідати про лінії психологічної допомоги та звикати відкриватися, коли емоції б’ють через край.

10:30 29.08.2023