ЯК ПОДБАТИ ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ`Я ПРАЦІВНИКІВ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ?

Тема ментального здоров’я на публічній службі досі стигматизується. Часто проблеми із психологічною рівновагою ігноруються та не сприймаються як дійсно важливі. І це не дивно, адже якщо працівник захворів та має фізичний прояв хвороби оточуючим легше усвідомити це та прийняти той факт, що якийсь період часу він не зможе виконувати свою роботу. Якщо ж працівник не може впоратися з викликами сьогодення на психоемоційному рівні, то це не привід відкрити лікарняний та відновити свої сили.

11:00 19.07.2023

7  МІФІВ ПРО  ХВОРОБИ  СЕРЦЯ

7 МІФІВ ПРО ХВОРОБИ СЕРЦЯ

Захворювання серцево-судинної системи   є найбільш поширеною  причиною смерті людей у світі. Тож ніхто не застрахований від цих недуг. Тим актуальнішою є правдива інформація про захворювання серця. На жаль, дотепер в суспільстві існують різні міфи про серцево-судинні хвороби – які далекі від істини.

10:45 17.07.2023

#ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ДОЛУЧИВСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕЛЕМАРАФОНУ “ЄДИНІ НОВИНИ”. ВІДЕО

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко долучився до національного телемарафону “Єдині новини” та розповів про допомогу Херсонщині в рамках проєкту “Пліч-о-пліч”, в рамках якого Житомирщина допомагає з відновленням після російських ударів селу Трифонівка.

12:55 14.07.2023

РІШЕННЯМ РАДИ ОБОРОНИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАБОРОНЕНО ВІДВІДУВАТИ ЛІСИ У СМУЗІ НА ГЛИБИНІ 30 КМ ВІД ЛІНІЇ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ, ЩО МЕЖУЄ З РЕСПУБЛІКОЮ БІЛОРУСЬ.

На виконання Рішення ради оборони Житомирської області від 04.07.2023 року та Директиви командувача оперативного групування військ «Волинь», з метою збереження життя та здоров’я людей, забезпечення безпеки цивільного населення та організації взаємодії з військовим командуванням щодо здійснення робіт, передбачених спеціальними дозволами на користування надрами:

12:19 13.07.2023

Забір крові у громаді!

З метою досягнення рівня самозабезпечення області компонентами крові обласною державною адміністрацією та Департаментом охорони здоров'я погоджено Графік  заготовлення крові у виїзних умовах на 2023 рік.

14:16 10.07.2023

ЧИМ КОРИСНИЙ ШОКОЛАД?

11  липня відзначається Всесвітній день шоколаду. Цей вид солодощів не лише є улюбленим для мільйонів людей, а й має чимало корисних властивостей для роботи різних органів. Чим корисний шоколад? МИ підібрали найцікавіші факти про це.

14:10 10.07.2023