Дата: від до Скинути

#БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ: НЕЛЯ КОВАЛЮК ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ДОСТУПНІСТЬ ГРОМАДСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ ЖІНОК З ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ»

Днями представниця Урядової уповноваженої в Житомирській обласній військовій адміністрації Неля Ковалюк взяла участь у практичному семінарі «Доступність громадського середовища для жінок з порушенням зору», який відбувся у співпраці та за підтримки Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України, Житомирської громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.», Фонду Швидкого Реагування та США.

10:45 27.06.2023

ПОЛІЦІЯ ЖИТОМИРЩИНИ ЗАСТЕРІГАЄ: ФІНАНСОВІ ВИПЛАТИ НЕ РЕКЛАМУЮТЬ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ТА МЕСЕНДЖЕРАХ!

Жителі області все ще вірять у можливість отримання грошових виплат від держави чи благодійників, обіцяні їм у рекламних повідомленнях у мережі Інтернет. Однак такі повідомлення є шахрайським гачком, аби отримати доступ до банківських рахунків громадян.

10:01 21.06.2023

Торгівля людьми

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, і яка не втрачає актуальності для жодної країни світу, включаючи Україну.

12:09 16.06.2023

Сучасне рабство: як повномасштабна війна вплинула на торгівлю людьми в Україні

З 2019 року по 2022 рік більше 46 тисяч українців опинилися в ситуаціях, пов'язаних із торгівлею людьми. Трудова та сексуальна експлуатація призвела до того, що українці опинилися в сучасному рабстві у Польщі, Україні, у Росії, а також у багатьох інших країнах світу.

11:35 16.06.2023