НА ЖИТОМИРЩИНІ ТРИВАЄ ПЕРЕВІРКА СТАНУ ТА ГОТОВНОСТІ УКРИТТІВ

Звертаємо увагу керівників громад, підприємств та закладів, які мають приміщення, що визначені  як бомбосховище, як укриття в підвальних, напівпідвальних приміщеннях  і можуть слугувати найпростішими укриттями для людей на випадок повітряної тривоги!

10:51 16.06.2023

14 ЧЕРВНЯ -- ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ

Щороку  14 червня   у світі відзначається   Міжнародний день донора крові. Його засновано  2005 року  з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Мета цього дня -- висловити подяку донорам і закликати людей активніше здавати кров. Безпечна кров потрібна у всіх країнах — як для лікування, так і для екстреної медичної допомоги. Її використовують для продовження і поліпшення життя пацієнтів, що страждають від смертельно небезпечних захворювань, а також для складних медичних процедур. Крім того, кров застосовують для лікування поранених у надзвичайних ситуаціях будь-якого роду (стихійні лиха, нещасні випадки, збройні конфлікти тощо). А ще вона допомагає рятувати життя матерів і новонароджених.

15:22 14.06.2023

Голови громад готові зустрітися із Президентом України щодо законопроєкту 5655

Правління Асоціації міст України звернулось до Президента Володимира Зеленського в зв’язку з його словами про проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності» (5655).

15:12 14.06.2023

У Радомишлі психолог мотивував суб’єкта пробації до зменшення вживання алкогольних напоїв.

12 червня 2023 року у приміщенні Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області психологом пробації Наталією Глущенко було проведено мотивувальну бесіду з клієнтом пробації на тему «Роль алкоголю в житті людини». Під час бесіди було обговорено, що життя – це головна цінність людини. Яким буде життя людини, залежить тільки від неї самої, від її вчинків та помислів. Наталія звернула увагу на те, до чого може призвести протиправна поведінка, оточення з негативним впливом, надмірне вживання алкоголю. Кожна людина може розпочати своє життя з чистого аркуша в будь-якому віці, головне зробити вчасно висновки. В кінці бесіди клієнту пробації було показано відео про вплив алкоголю на організм та життя людини.

11:35 14.06.2023

НА МАЙДАНЧИКУ ОФІЦІЙНОГО МЕДІАЦЕНТРУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОВА ВІДБУВСЯ БРИФІНГ В.О. НАЧАЛЬНИКА ГУ ДПС У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

В.о. начальника ГУ ДПС у Житомирській області Теодозія Чернецька під час брифінгу на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповіла про податкові відносини в умовах воєнного стану.

10:00 09.06.2023

Профілактика нещасних випадків – складова безпеки праці

Основними причинами настання нещасних випадків та професійних захворювань (отруєнь) є невиконання вимог інструкцій з охорони праці, особиста необережність потерпілого, травмування (смерть) внаслідок протиправних дій інших осіб, невиконання посадових обов’язків, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспорту загального користування та незадовільний стан виробничого середовища (перевищення гранично допустимого рівня небезпечних та шкідливих виробничих факторів).

09:54 08.06.2023