ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ВІТАМІН С?

4 квітня відзначається Міжнародний день вітаміну С. Цей вітамін (який також називають  аскорбіновою кислотою) відіграє важливу роль у життєдіяльності людського організму.

12:54 04.04.2023

У Радомишлі психологом з клієнтами пробації, які притягувалися до адмінстративної відповідальності за вчинення домашнього насильства проведено захід.

03 квітня 2023 року психологом Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Наталією Глущенко був проведений захід із особами засудженими до покарання, не пов’язаними із позбавленням волі, які притягувалися до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства. Учасники  переглянули відеоролики та обговорили питання розуміння поняття «насильства», «форми насильства», характеристики особистості яка чинить насильство, також вони дізналися про можливі причини, що спонукають людину до скоєння насильства.

12:49 04.04.2023

#МІСТАГЕРОЇВ: МАКАРІВ. ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ СМІЛИВІСТЬ

Макарівщина фактично зупинила наступ ворожих військ на Київ. Колона пройшла місто, але до Фастівського району не дійшла і була розбита. Однак це далося макарівчанам великими втратами, як людськими, так і матеріальними.

12:10 31.03.2023